Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

Пів сотні заявників із Львівщини стали переможцями четвертої хвилі проєкту «єРобота»

Відповідно до рішень, ухвалених Державним центром зайнятості за урядовим проєктом «єРобота» у четвертій хвилі цього року, до когорти грантоотримувачів доєднався 51 претендент із Львівщини.

«єРобота»: урядовим проєктом охоплено майже 2100 бізнесів

За програмою «Власна справа», а це виплата коштів у розмірі від 50 до 250 тис. грн, розгляд бізнес-планів 79 заявників з нашої області цього року завершився позитивними рішеннями.

«єРобота»: 2000 учасників програми створять 4335 робочих місць

За кількістю схвалених заявок Львівщина вкотре на першому місці: в останній хвилі мікрогрант для відкриття або розширення підприємницької діяльності отримають 40 учасників програми «Власна справа» з нашого регіону (11%), у тому числі 27 приватних підприємців із досвідом ведення бізнесу та ін.

«єРобота» – 2023: у розвиток бізнесу буде інвестовано 356 млн грн

За кількістю учасників програми «Власна справа» наша область серед інших регіонів впевнено утримує лідерські позиції: у 2023 році право на мікрогрант вибороли 1502 суб’єкти господарювання, тобто 16% отримувачів коштів на розвиток бізнесу – із Львівщини.
03.01.2024

«єРобота»: Львівщина утримує лідерські позиції

Згідно з рішенням ДЦЗ кошти на масштабування господарської діяльності надійдуть на рахунки 308 заявників із Львівщини. Їх отримають 235 приватних підприємців, 15 юридичних осіб і 58 бізнесменів-початківців, котрі створять 634 робочих місць.

18 хвиля програми мікрогрантів: для бізнесу Львівщини – 63 позитивні рішення

Із 25 вересня до 8 жовтня 2023 року тривав розгляд бізнес-планів учасників 18 хвилі програми «Власна справа», який звершився 63 позитивними рішеннями для заявників із Львівщини.

Уряд розширив програму “Власна справа”

Для ветеранів війни та членів їх сімей держава надає можливість залучення додаткових коштів для створення чи розвитку власного бізнесу шляхом отримання гранту.
25.09.2023

«Робота для ВПО: ти потрібен!»: на Львівщині стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія

Її мета – посилити комунікацію між усіма інституціями, які опікуються проблемами життєдіяльності ВПО, сприяти ефективній інтеграції переселенців у суспільне життя громад, мотивувати їх до трудової діяльності, а також поширити серед громадськості інформацію про державні програми.